Jesteś tutaj:

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia zazwyczaj wysyłamy tego samego dnia (dotyczy produktów dostępnych w magazynie), lub najpóźniej w następnym dniu roboczym. 

Wysyłka produktów dostępnych na zamówienie (w tym mebli, puf, tipi, baldachimów) zależy od dostępności na magazynie producenta / czasu produkcji i może potrwać od 7 dni (jeśli produkt jest w danym momencie na stanie) do 10 tygodni. 

Szacowany termin realizacji dla produktów wysyłanych bezpośrednio od producenta: 

Minko: do 10 tygodni

Moi Mili:  1 – 3 tygodnie

My Mini Home: 1 – 2 tygodnie

Shappy: 2 – 4  tygodnie

Wigiwama: 1 – 2 tygodnie

Gdyby czas wysyłki miał się wydłużyć, będziemy Państwa informować drogą mailową lub telefonicznie. Jeśli chcą Państwo sprawdzić dostępność produktu, możliwość wcześniejszej wysyłki lub ustalić z nami jej termin, prosimy o kontakt. 

Na całkowity czas realizacji zamówienia składa się również czas potrzebny na dostawę pod określony przez Państwa adres.

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem:

• firm kurierskich GLS, DPD – czas dostawy od 1 do 3 dni roboczych.

• może odbyć się za pośrednictwem innej firmy kurierskiej wybranej przez dostawcę (w przypadku zakupu produktu, który jest wysyłany bezpośrednio z magazynu producenta)

Jeśli w jednym zamówieniu znajdą się towary zarówno z naszego magazynu jak i magazynu producenta, otrzymają Państwo zamówienie w kilku przesyłkach (dzięki temu czas dostawy się nie przedłuży, nie poniosą Państwo też kosztów związanych z wysyłką produktów w odrębnych paczkach).

Informujemy, że czas oczekiwania na realizację zamówienia może wydłużyć się w niektórych okresach w roku, takich jak: Dzień Dziecka, Black Friday, święta.

W razie pytań dotyczących dostępności produktów, realizacji i dostawy, jesteśmy do dyspozycji pod adresem e-mail: [email protected] oraz pod numerami telefonów: +48 726 227 791, +48 668 233 176