Współpraca

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zainteresowanie współpracą.

Jeśli podobają Ci się nasze produkty, a nasza filozofia jest Ci bliska z chęcią podejmiemy współpracę. Jeśli prowadzisz bloga, masz konto na Instagramie lub kanał na YouTube serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego programu afiliacyjnego.

Co zyskujesz?

5% od każdej transakcji pochodzącej z Twojej strony. Szeroki wybór materiałów marketingowych i profesjonalną pomoc w zarabianiu online jaką oferuje platforma afiliacyjna.

Jeśli Twoje konto dotyczy urządzania wnętrz, dodatków do pokoju dziecięcego, wysokiej jakości zabawek i masz od 3k fanów, zaoferujemy Ci atrakcyjny rabat na zakupy w naszym sklepie. Napisz do nas na adres [email protected] w temacie wpisując „współpraca – zniżka”.

Petit Deko to

Dodatki do pokoju dziecięcego, które cechuje najwyższa jakość i ponadczasowe wzornictwo. Takie, które będą służyć dziecku przez lata, a nawet przyszłym pokoleniom

Marki odpowiedzialne społecznie, które produkują w trosce o dobro człowieka i środowisko naturalne. Wybierają certyfikowane materiały, kontrolują procesy swoich produkcji i łańcuch dostaw.

Zabawki, które rozwijają. Proste – czyli takie, które nie narzucają dziecku formy zabawy, ale pobudzają jego ciekawość i kreatywność.

lampa miffy star light mr maria

Jak zacząć

jak zacząć

Dołącz do programu

Zarejestruj się na stronie platformy afiliacyjnej i dołącz do naszego programu

współpraca

Wstaw link lub baner

Po dołączeniu do programu możesz korzystać ze wszystkich udostępnianych przez nas materiałów promocyjnych

jak zacząć

Odbieraj prowizję

5% prowizji od każdej transakcji pochodzącej z Twojej strony jest Twoje