Jesteś tutaj:

Dostawa mebli

Czas realizacji zamówienia

Państwa zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności. Przybliżony czas realizacji zamówienia jest podany na karcie każdego produktu. Prosimy mieć jednak na uwadze, że jest to szacowany czas, jaki dany producent zastrzega sobie na realizację zamówienia/produkcję mebli przez fabrykę. Z różnych przyczyn może się on skrócić, albo wydłużyć. Do czasu produkcji należy też doliczyć czas na dostawę. Na terenie Polski zwykle nie przekracza ona 4 dni.

Dostawa mebli

Transport kurierem

Meble wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich lub transportu własnego producenta.

O terminie dostawy informujemy Państwa w dniu, w którym jest ona przygotowana do wysyłki, udostępniając Państwu link do jej śledzenia. Meble zazwyczaj są wysyłane w paczkach (do samodzielnego montażu). Kierowca jest zobowiązany dostarczyć paczki na wskazany adres, ale nie ma obowiązku ich wniesienia do domu/mieszkania. Jeśli meble, które Państwo zamawiają, będą dostarczane na palecie, warto aby w tym dniu mieć w pobliżu osobę do pomocy przy wnoszeniu.

Jeśli z jakichś przyczyn chcieliby Państwo zmienić termin dostawy, prosimy o kontakt ze sklepem. Postaramy się uzgodnić dla Państwa inny, wygodny termin.

Koszt dostawy mebli (produktów gabarytowych powyżej 20 kg) na terenie Polski to 99 zł brutto

W dniu dostawy

Podczas odbioru paczek/palety z Państwa zamówieniem prosimy o sprawdzenie (w obecności kuriera), czy przesyłka nie została uszkodzona w trakcie transportu. Jeśli zauważą Państwo uszkodzenie paczki/elementów wewnątrz, należy spisać protokół reklamacyjny, który kurier w dniu doręczenia powinien mieć przy sobie. Ważne, aby sprawdzić po rozpakowaniu mebli czy elementy nie posiadają odprysków, pęknięć, wgnieceń i czy wszystkie są kompletne. Jeśli zauważą Państwo jakiekolwiek uszkodzenia, prosimy o ich sfotografowanie. Umożliwi nam to postępowanie reklamacyjne w przypadku, gdy zawiniła firma przewozowa.

Montaż mebli

Do każdego mebla, który do Państwa dotrze dołączona jest instrukcji montażu, która pokazuje jak należy zmontować dany mebel. Jeśli nie znajdą Państwo instrukcji, prosimy o kontakt, prześlemy ją wówczas drogą mailową.

Przed montażem należy sprawdzić czy paczka zawiera komplet elementów potrzebnych do złożenia mebla. Zalecamy, aby składać meble na czystym i miękkim podłożu (np. na dywanie), aby nie porysować elementów. Informujemy, że wszelkie uszkodzenia (zarysowania, odpryski, wgięcia), które wynikną z przyczyn nieprawidłowego montażu nie będą podlegać reklamacji. Do jej uznania konieczne jest wskazanie uszkodzenia przed montażem, opisanie go (wraz z oznaczeniem elementu z instrukcji) oraz przesłanie zdjęć uszkodzonych części.