Jesteś tutaj:

Bidony i lunchboxy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Bidony i lunchboxy dla dzieci

Poza domem, w szkole, czy w przedszkolu – bidon i fajne pudełko na śniadanie (inaczej zwane śniadaniówką albo lunboxem), będą przydatnymi gadżetami, które pozwolą zjeść zdrowy posiłek w ciągu dnia. Bidony i lunchboxy w ofercie Petit Deko to pojemniki o bezpiecznych zamknięciach, wyprodukowane z certyfikowanych materiałów.

W naszej ofercie znajdziecie urocze pudełka śniadaniowe holenderskiej marki Fresk, z bambusowymi pokrywkami zamykanymi na klamerki. Śniadaniówki termiczne zagwarantują, że jedzenie na długo pozostanie świeże i smaczne. Są też lekkie i nie będą dodatkowym ciężarem w dziecięcym tornistrze czy plecaku. Wiele lunchboxów w naszej ofercie posiada przegródki, które pozwalają posegregować różne typy jedzenia – kanapkę, owoce czy inną przekąskę.

W Petit Deko oferujemy także kolorowe butelki termiczne hiszpańskiej marki Cool Bottles. Te butelki termiczne dla dzieci posiadają próżniową izolację, która chroni przed poparzeniem, nawet gdy wewnątrz znajduje się gorący napój. Dostępność wzorów i kolorów sprawi, że z pewnością znajdziecie coś, co trafi w gusta waszych maluchów.

Zapraszamy do poznania oferty bidonów, lunchboxów i toreb termicznych Petit Deko.W naszym sklepie znajdziesz też wiele innych akcesoriów, mebelków i zabawek, które pomogą Ci zorganizować przestrzeń dla Twojego malucha.

Serdecznie zapraszamy do Petit!