Jesteś tutaj:

Zabawki na biegunach

Wyświetlanie jednego wyniku

Zabawki na biegunach w Petit Deko

Urocze zwierzaki, drewniane skutery i nowoczesne koniki. Zabawki na biegunach należą do tych klasycznych, które wciąż pamięta niejeden dorosły. Dziś mamy do wyboru wiele bujaków dla dzieci wciąż spełniających funkcję starego konika na biegunach – od tych przypominających zabawki sprzed lat po znacznie bardziej wyrafinowane, nowoczesne formy. Nie ma jednak wątpliwości, że dzieci uwielbiają się bujać.

W kategorii Zabawki na biegunach w naszym sklepie znajdziesz urocze zwierzątka, autka czy skutery. Gwarantujemy, że będą cieszyć się niegasnącą popularnością wśród najmłodszych.

Bujak na biegunach – zabawka na pokolenia

Chyba nie ma dziecka, które nie czułoby frajdy z powodu posiadania konika na biegunach. Choć dziś, tego rodzaju bujak nie jest już tylko konikiem. Bujak dla dziecka może być pluszową owcą, drewnianą żyrafą, autkiem lub skuterem w stylu retro.

Jeśli (będąc rodzicami) macie szczęście posiadania swojego konika z czasów dzieciństwa Wasze maluchy zapewne czują wdzięczność, że czekał na nie gdzieś na strychu. Jednak, jeśli poszukujecie bujaka w nowoczesnym stylu zapraszamy do zapoznania się z ofertą Petit Deko. Bujak na biegunach to zabawka ponadczasowa – nigdy nie wyjdzie z mody. Pomaga dziecku rozwijać koordynację i równowagę, dając przy tym masę radości!

Od kiedy konik na biegunach?

Z zabawek na biegunach, które nie mają dodatkowych zabezpieczeń w postaci barierek, nie powinny korzystać samodzielnie dzieci, które nie ukończyły jeszcze pierwszego roku życia. Takie maluszki nie są jeszcze w stanie utrzymać równowagi podczas balansowania. może się to bowiem wiązać z upadkiem i kontuzją. Dopiero od ok 1,5 roku życia dziecko będzie w stanie stabilnie siedzieć na bujanej zabawce i trzymać uchwyty.

Jeśli obawiasz się, że Twoje dziecko jest jeszcze za małe na konika na biegunach, wybierz model bujaczka, który posiada barierki. Taki bujak zapewni dziecku odpowiednie wsparcie podczas zabawy.

Zobacz ofertę certyfikowanych bujaków dla dzieci w Petit Deko. W naszym sklepie posiadamy wiele innych zabawek drewnianych, edukacyjnych i sensorycznych dla maluszków w wieku od 0 do 5 lat. Odkryj naszą ofertę pięknych mebelków i wyjątkowych dekoracji do pokoju dziecięcego!