Jesteś tutaj:

Kocyki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Kocyki bawełniane dla dzieci

Kocyk dziecięcy jest jednym z najbardziej uroczych i praktycznych akcesoriów dla maluszków. Kocyki bawełniane dla dzieci są niezbędne w wyprawce każdego dziecka. Mowa o kocyku, który jest niewielki, miękki, delikatny i przytulny. To nie tylko materiał, w który owijamy dziecko po kąpieli lub podczas usypiania czy spaceru, ale również jego przytulanka, pocieszyciel i otulacz.

Kocyk może być także narzutką na łóżeczko dziecka, kanapę, fotelik lub pufę w pokoju naszego brzdąca. Warto zatem wybrać idealny kocyk, który spełni wszystkie potrzeby naszego maluszka i sprawdzi się w każdych okolicznościach. 

W sklepie Petit Deko znajdziesz urocze i przyjemne kocyki bawełniane w pięknych barwach. Będą nie tylko pięknie wyglądać, ale zapewnią dziecku komfort i poczucie bezpieczeństwa. To rozwiązanie bezpieczne i praktyczne.

Muślinowe kocyki od Wigiwamy wykonano z bawełny organicznej posiadającej certyfikaty Oeko – Tex i GOTS, które świadczą o wysokim bezpieczeństwie produktów dla dzieci. Z kolei ekologiczne kocyki dziecięce od Nordic Lemon wykonano z przędzy posiadającej certyfikat GOTS (włókna organicznego). Oznacza to, że użyta przędza jest ekologiczna na wszystkich etapach jej produkcji, od jej rozpoczęcia po gotowy produkt.