Jesteś tutaj:

Krzesełka do karmienia

Wyświetlanie jednego wyniku

Krzesełka do karmienia- małe mebelki na wielkie potrzeby.

W tej kategorii znajdziecie drewniane krzesełka do karmienia, dzięki którym zapewnicie wygodne i bezpieczne miejsce do spożywania posiłków dla swojego malucha. Krzesełka i foteliki do karmienia w naszej ofercie to wysokiej jakości, bezpieczne meble, które pomogą rodzinie cieszyć się czasem spędzonym na wspólnych posiłkach. Drewniane krzesełka cechuje prosty, minimalistyczny design, który sprosta potrzebom nawet najbardziej wymagających rodziców.

Wiele krzesełek jest projektowanych na potrzeby dorastającej pociechy, które dynamicznie się zmieniają.

Krzesełko Evolving Green francusko-hiszpańskiej marki Nobodinoz, które również znajdziesz w Petit Deko ma ponadczasowy, bardzo minimalistyczny design. Jego wielkość pozwala na dostawienie go do stołu lub wyspy kuchennej. Krzesełko warto wyposażyć w tackę do spożywania posiłków oraz w tekstylną, miękką wkładkę dla większego komfortu małego dziecka.

Drewniane krzesełko do karmienia Evolving Green jest mebelkiem, który posłuży maluszkowi nawet do 6 roku życia. W zestawie posiada krótsze nogi, które można zamontować, jeśli chcemy zmienić je w małe krzesełko.

Jakie krzesełko do karmienia?

Krzesełka do karmienia przeznaczone są dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć i sztywno trzymać główkę. Pomiędzy 6 miesiącem życia a skończeniem roczku, dziecko będzie uczyć się samodzielnie jeść i zacznie swoją przygodę z rozszerzaniem diety. Zaopatrzenie się w bezpieczne i funkcjonalne krzesełko do karmienia umożliwi Wam spędzanie czasu na wspólnych posiłkach, a przez to zacieśnienie rodzinnych więzów.

Na co zwrócić uwagę wybierając dla swojej pociechy idealne krzesełko?

Przede wszystkim – bezpieczeństwo. Mebelki dla dzieci muszą przejść odpowiednie testy i posiadać stosowne certyfikaty, które świadczą o bezpieczeństwie ich użytkowania. Krzesełko do karmienia powinno być stabilne i wykonane z wysokiej jakości, trwałych materiałów.

Pierwsze korzystanie z krzesełka z pewnością ułatwią pasy bezpieczeństwa, które zabezpieczą dziecko przed przypadkowym wypadnięciem. Krzesełka wyposażone w podnóżek zapewnią dziecku komfort odciążając nóżki. Zdejmowany blat lub taca sprawią, że posiłek dziecka będzie zawsze w zasięgu małej rączki.

Jeśli chcecie, aby mebel służył dziecku przez lata, warto rozważyć wersje krzesełek do karmienia, które „rosną wraz z dzieckiem”. Takie krzesełka będą miały regulowane siedzenia, odpowiedniej wysokości oparcie, albo wymienne nóżki. Ponadczasowy design oraz lekkość produktu (lecz przy tym także możliwość udźwigu do kilkudziesięciu kilogramów) to kolejne aspekty, które warto wziąć pod uwagę wybierając idealny fotelik do karmienia dla swojego maluszka.