Jesteś tutaj:

Prezent dla dziecka 1+

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Prezent dla dziecka 1+

Szukasz prezentu dla rocznego dziecka? Sprawdź naszą selekcję uroczych zabawek, które zachwycą maluszka! W naszej ofercie znajdziesz pluszowe lalki i przytulanki oraz wiele drewnianych zabawek dostosowanych dla dzieci, które skończą lub właśnie skończyły pierwszy rok życia. Jaki prezent dla rocznego dziecka wywoła uśmiech na jego twarzy? Sprawdź naszą ofertę!

Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby w Petit Deko oferować wyłącznie produkty wysokiej jakości i o pięknej, ponadczasowej stylistyce. Nasza propozycja prezentów dla dzieci jest dostosowana do różnych budżetów, aby każdy mógł znaleźć u nas to, czego szuka.

Zobacz naszą ofertę i wybierz idealny prezent dla rocznego dziecka, który będzie nie tylko piękny, ale i funkcjonalny.

Jaki prezent dla rocznego dziecka

W kategorii Prezent dla 1+ poznacie różnorodną ofertę prezentów dla dzieci od pierwszego roku życia i z pewnością wybierzecie coś, co będzie odpowiadać Waszym oczekiwaniom. Znajdziecie u nas propozycje drobnych upominków, jak również selekcję wysokiej jakości zabawek edukacyjnych, którymi mogą bawić się już tak małe dzieci.

Zabawki do nauki chodzenia, jak chodziki edukacyjne, czy też zabawki wspierające koordynację wzrokowo – ruchową. Uroczy, pastelowy wózek z klockami będzie znakomitym prezentem dla dzieci, które dopiero stawiają pierwsze kroki. Wózek z klockami zapewnia stabilność, a dziecko może się o niego podeprzeć. Do tego jest wypełniony pięknymi klockami! Laleczki – wróżki od Little Dutch pokochają dziewczynki. Małe pociągi lub kartonowe wieże do układania spodobają się za to małym konstruktorom!

Zabawki często opakowane w urocze, kartonowe pudełka będą znakomitym prezentem dla rocznego dziecka na każdą okazję!

Poznaj też inne kategorie w naszym sklepie. Znajdziesz u nas nie tylko wysokiej jakości zabawki i propozycje prezentów dla dzieci zgodne z ich wiekiem. Oferujemy piękne mebelki, dodatki i dekoracje, z którymi urządzisz wymarzony pokój dla swojego dziecka.

Zapraszamy do Petit!