O nas

Petit Deko to sklep z meblami i dodatkami do pokoju dziecięcego, które łączy funkcjonalność i unikatowy design. 

Znajdziecie tu różnorodne elementy wyposażenia wnętrz tworzone przez  prestiżowych jak i niezależnych producentów europejskich. Nasza oferta to dodatki o wysokiej estetyce, tworzone w duchu zrównoważonej produkcji i spełniające najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa. 

Niezależnie od tego, czy we wnętrzach preferujecie pastelowe odcienie, czy monochromatyczne kontrasty, znajdziecie tu przedmioty, które pobudzą wyobraźnię najmłodszych. Od elementów takich jak tipi, czy baldachimy po nietuzinkowe poduszki dekoracyjne i fantastyczne plakaty.

Mieszkanie z dziećmi nie musi oznaczać sterty zabawek rozrzuconych w każdym miejscu. Wierzymy, że dom to przestrzeń, w którym wszystkim powinno się żyć komfortowo, dlatego cenimy ponadczasowe wzornictwo, które będzie służyć dziecku przez lata.

Odpowiedzialność

Petit Deko założyli rodzice – dla rodziców i dzieci.

Dobrze wiemy, że tworzenie świata dziecka nie kończy się na urządzeniu jego pokoiku. Dlatego tak ważna jest dla nas społeczna odpowiedzialność.

Co to dla nas oznacza?

Nasz sklep powstał z zamiłowania do pięknych wnętrz i przedmiotów, które wnoszą radość do dziecięcego świata. Od początku promujemy produkty, które powstają w sposób zrównoważony, z poszanowaniem praw człowieka i środowiska. 

Zwracamy uwagę na to, czy marki, które posiadamy w portfolio są transparentne, to znaczy otwarcie mówią o procesie produkcji i łańcuchu dostaw. Chcemy wiedzieć i móc informować klientów gdzie i w jaki sposób są produkowane przedmioty, które kupują. 

Opieramy naszą pracę na dobrych relacjach zarówno z klientami jak i dostawcami, z którymi współpracujemy. Znamy i przestrzegamy praw konsumenta i stosujemy etyczne praktyki marketingowe.  

Z uwagi na środowisko staramy się używać opakowań pochodzących z recyklingu i  współpracujemy z markami, które poprzez różne inicjatywy pomagają minimalizować negatywne skutki biznesu dla środowiska.

W komunikacji z naszymi klientami i dostawcami jesteśmy szczerzy, otwarci na dialog oraz wszelkie sugestie.

I mimo tego, że jeszcze nie ma nas w idealnym świecie, zaczynamy od uczciwości wobec samych siebie. 

Sylwia i Marek z Petit