Jesteś tutaj:

Oferta projektowa

Myśl o urządzeniu pokoju dziecka ma w sobie coś marzycielskiego, ale niekiedy potrafi także przytłaczać.

W Petit Deko pragniemy pomagać rodzicom tworzyć przestrzenie dla dzieci, które są stylowe, zabawne i nowoczesne, a przy tym tak piękne jak reszta domu.

Być może właśnie urządzasz pierwszy pokoik dla nowego członka rodziny,  chcesz zaaranżować przestrzeń dla przedszkolaka, albo Twój maluch właśnie rozpoczął szkołę? W każdym z tych przypadków sprawdzi się inny wystrój i inne dodatki do pokoju dziecięcego znajdą najlepsze zastosowanie.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, podoba Ci się zbyt dużo rzeczy, albo po prostu brakuje Ci inspiracji, jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. 

Szukasz projektu pokoju dziecka, który zostanie w 100% zrealizowany online? Razem z Olą Budrik, projektantką wnętrz, mamy dla Ciebie specjalną ofertę na projekt pokoju dla Twojego dziecka, ze zniżką 15% na zakupy i 15% na projekt.

Szczegóły poznasz poniżej. 

projekt pokoju dziecka online - projektant wnętrz

Ola projektuje wnętrza już od trzech lat, ale to pokoje dziecięce zawsze sprawiały jej największą radość.

Jako mama czteroletniej Zosi doskonale rozumie, czego oczekują rodzice i przede wszystkim, czego potrzebuje dziecko, aby czuć się swobodnie w swoich czterech kątach.

Stworzenie pokoiku, w którym dziecko będzie lubiło  spędzać czas i samodzielnie się w nim bawić, i który będzie nie tylko przytulny, ale też funkcjonalny i wspomagający jego rozwój jest tym, na czym najbardziej skupia się w swoich projektach.

Dowiedz się więcej o Oli, poznaj ofertę i cennik.

Poznaj etapy projektu pokoju dziecka online

projekt pokoju dziecka online

Skontaktujemy się z Tobą, aby poznać Twoje oczekiwania, ale przede wszystkim by  zapytać, co uwielbia i czego potrzebuje Twoje dziecko.

Po zapoznaniu się z Twoimi preferencjami stworzymy tablicę inspiracji i zwrócimy się do Ciebie z pytaniem o akceptację.

Stworzymy dla Ciebie projekt pokoju Twojego dziecka wraz z wizualizacjami fotorealistycznymi oraz listę zakupową. 

Pozostanie Ci to, co najprzyjemniejsze – wcielenie projektu w życie! 

Ale to jeszcze nie wszystko! 

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej usługi projektowej, w Petit Deko będzie czekał na Ciebie specjalny rabat 15% na zakupy, a dodatkowe 15% zaoszczędzisz na projekcie.

 

Możesz skontaktować się z nami także mailowo lub telefonicznie (pon. –  pt. 9.00 – 17.00)

e-mail: [email protected];  Sylwia, tel: 726 227 791Aleksandra, tel: 607 664 217