Jesteś tutaj:

Tablice magnetyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Tablice magnetyczne dla dzieci

Podczas urządzania pokoju dziecka warto postawić nie tylko na ładne i estetyczne ozdoby, ale również funkcjonalne i sprzyjające rozwojowi naszej pociechy gadżety edukacyjne. Jedną z ciekawszych propozycji na dekorację i zabawkę edukacyjną w jednym jest tablica magnetyczna, która sprawdzi się zarówno jako oryginalna ozdoba, jak i gadżet do nauki. Jak dobrać tablice magnetyczne, aby pasowały do pokoju dziecka i sprzyjały jego prawidłowemu rozwojowi? Co wyróżnia jakościowe tablice magnetyczne dla dzieci, które możesz znaleźć w naszym sklepie?

Tablice magnetyczne dla dzieci – frajda i nauka w jednym

Tablice magnetyczne dla dzieci to funkcjonalne rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Doskonale nadają się dla dzieci w wieku szkolnym, jak i dla maluszków. W zależności od wieku dziecka mogą spełniać różne funkcje. Dzieciaki mogą wykorzystywać je do wyrażania artystycznej twórczości, zabawy w kalambury czy nauki literek i cyferek. Dużą zaletą tablic jest również dostępność wielu ich rodzajów – dostępne są m.in. modele wolnostojące czy tablice magnetyczne na ścianę, które można powiesić lub przymocować. Można także zakupić tablice ścienne samoprzylepne. Dzięki tego rodzaju gadżetom dzieci mają okazję na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Dodatkowo, tablica magnetyczna dla dzieci do rysowania pobudza rozwój sensoryczny naszej pociechy oraz stymuluje jej wyobraźnię. Dziecko może rysować po tablicy kredą lub za pomocą specjalnego markera kredowego przeznaczonego właśnie do tablic magnetycznych. Czyszczenie tablicy jest proste i błyskawiczne.

Tablice dla dzieci – kredowe, na magnesy i nie tylko

Tablice dla dzieci występują w wielu rodzajach. Można zakupić zarówno tablice kredowe do rysowania, jak i tablice magnetyczne na magnesy, które służą do przymocowywania rysunków i zdjęć dziecka lub też innych istotnych informacji, takich jak np. plan lekcji czy posiłków. W sklepie Petit Deko istnieje możliwość zakupienia osobnego zestawu magnesów o różnych kształtach, m.in. w literki czy cyferki. Takie magnesy sprawdzą się podczas nauki liczenia i czytania, a ponadto będą estetyczną dekoracją, uzupełniającą cały wystrój dziecięcego pokoju. 

Poszukujesz tablicy magnetycznej do pokoju swojego dziecka? Zachęcamy do przejrzenia oferty naszego sklepu Petit Deko. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. samoprzylepne tablice magnetyczne dla dzieci na ścianę, zestawy magnesów o różnych kształtach oraz inne gadżety i dekoracje, dzięki którym pokój dziecka zyska przytulną atmosferę i niepowtarzalny charakter. Posiadamy takie ozdoby jak plakaty ścienne, dywaniki czy namioty tipi dla dzieci. Zajrzyj do poszczególnych kategorii i stwórz bezpieczną i estetyczną przestrzeń, w której Twoje dziecko poczuje się swobodnie i będzie mogło rozwijać swoje pasje. Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie wyróżniają się najwyższą jakością i przykładamy wagę do tego, aby oferowane przez nas produkty były bezpieczne dla dzieci.