Jesteś tutaj:
Cena

Szafy

Wyświetlanie 1–18 z 22 wyników

Szafy do pokoju dziecka

Szafa dla dziecka, tak jak większość mebelków którymi wyposażysz pokoik swojego malucha, powinna móc dostosować się do jego potrzeb. Aby mieć pewność, że nie będziecie musieli zmieniać mebla po kilku latach, warto wybrać szafę, która będzie mieścić już duże wieszaki. Ważna jest także odpowiednia ilość półek – tych w szafie dla dziecka nigdy za wiele!

Szafy do pokoju dziecka dostępne w Petit Deko mają głębokość 50 cm, co pozwoli na korzystanie z nich przez dziecko nawet gdy już dorośnie. W ofercie posiadamy szafy dwudrzwiowe oraz jeszcze bardziej pojemne, szafy trzydrzwiowe. Te drugie zapewnią więcej miejsca do przechowywania i sprawdzą się nie tylko w dużych wnętrzach. Tak naprawdę, duża szafa trzydrzwiowa może pomóc lepiej zorganizować przestrzeń w małym pokoiku, w którym postawienie komody nie byłoby już możliwe.

Wybór odpowiedniej szafy do pokoju dziecka pozwoli na jej reorganizację na każdym etapie życia naszej pociechy. Szafy polskiego producenta Wood Luck Design bez problemu połączysz z innymi mebelkami z dostępnych kolekcji – komodami, biurkami i łóżeczkami.

Szafy z kolekcji Basic posiadają boczny regał, który zapewni dodatkowe miejsce do przechowywania. Regał można zamontować z lewej lub prawej strony, dostosowując szafę do każdego pomieszczenia.

Szafa Babushka wniesie do pokoiku odrobinę klimatu retro w jego ponadczasowej odsłonie. Możesz wybrać szafę białą lub oliwkową, dwu lub trzydrzwiową.

Zapraszamy na stronę naszego sklepu, w którym znajdziesz wysokiej jakości mebelki oraz  dodatki, dzięki którym stworzysz przytulny i funkcjonalny pokoik dla swojej pociechy. Odkryj piękne dywany, dekoracje ścienne, tapety do pokoju dziecka, pufy i wiele innych elementów wystroju pokoju dziecięcego, które maluch pokocha!