Jesteś tutaj:

Prezent dla dziecka 3+

Wyświetlanie 1–18 z 28 wyników

Prezent dla trzyletniego dziecka

Szukasz prezentu dla trzylatka? Sprawdź naszą selekcję uroczych zabawek, które zachwycą zarówno trzyletniego chłopca jak i trzyletnią dziewczynkę! W naszej ofercie znajdziesz pluszowe lalki i przytulanki oraz wiele drewnianych zabawek dostosowanych dla dzieci, które ukończyły 3 lata. Drewniane kuchnie dla dzieci, mini warsztaty dla małych konstruktorów, jezdnie z filcu, które można rozłożyć na podłodze w pokoju zainteresują i sprawią radość maluchom w tym wieku. Idealny prezent dla trzylatka? Zobacz naszą ofertę!

Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby w Petit Deko oferować wyłącznie produkty wysokiej jakości i o pięknej, ponadczasowej stylistyce. Nasza propozycja prezentów dla dzieci jest dostosowana do różnych budżetów, aby każdy mógł znaleźć u nas to, czego szuka.

Zobacz naszą ofertę i wybierz idealny prezent dla trzyletniego dziecka, który będzie nie tylko piękny, ale i funkcjonalny.

Jaki prezent dla dziecka w wieku 3 lata?

W kategorii Prezent dla 3+ poznacie różnorodną ofertę prezentów dla dzieci od trzeciego roku życia i z pewnością wybierzecie coś, co będzie odpowiadać Waszym oczekiwaniom. Znajdziecie u nas propozycje drobnych upominków, jak również selekcję wysokiej jakości zabawek edukacyjnych, którymi mogą bawić się trzyletnie maluchy.

Zabawki edukacyjne, z którymi dziecko może bawić się w dom, będą znakomitą opcją dla tej grupy wiekowej. Drewniane kuchnie i mini kuchnie marki Little Dutch, wózki pchacze lub bujaki na biegunach sprawią wiele frajdy maluchom i ich rówieśnikom podczas wspólnej zabawy.

A może myślisz o czymś większym dla trzylatka? Zakup wspólnego prezentu z innymi członkami rodziny jest dobrą opcją na obdarowanie dziecka czymś wyjątkowym. W ofercie posiadamy doskonałej jakości dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego. Mała lampka nocna w postaci króliczka, pufa panda, albo wieszak który wygląda jak słodycze będzie znakomitym i praktycznym prezentem na lata.

Dobrym prezentem dla trzyletniego dziecka będzie też regał, albo bujak drewniany w duchu Montessori. Hulajnogi i rowerki trzykołowe to kolejne opcje, które sprawdzą się jako prezent dla trzylatka, aczkolwiek wymagają już większego budżetu. Jeśli szukacie prezentu na urodziny lub święta dla trzylatka, może warto uzgodnić tę kwestię z rodzicami i pozostałymi członkami rodziny. Można wówczas wybrać jeden, większy prezent, który może ucieszyć malucha jeszcze bardziej niż cała góra zabawek, które skończą w kącie.

Zapraszamy do pobuszowania także po innych kategoriach w naszym sklepie. Znajdziesz u nas nie tylko wysokiej jakości zabawki i propozycje prezentów dla dzieci zgodne z ich wiekiem. Oferujemy piękne mebelki, dodatki i dekoracje, z którymi urządzisz wymarzony pokój dla swojego dziecka.

Zapraszamy do Petit!