Jesteś tutaj:

Otulacze i pieluszki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Otulacze i pieluszki dla niemowląt

Skóra niemowlęcia jest wrażliwa i delikatna, dlatego wymaga szczególnej troski i pielęgnacji. Pieluszki i otulacze dla niemowląt dostępne w naszym sklepie zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, w pełni bezpiecznych dla dziecka. W ofercie Petit znajdziecie pieluszki muślinowe oraz otulacze, które stanowią niezbędny element wyprawki niemowlęcej. Są przede wszystkim uniwersalne i pełnią wiele funkcji. Muślinowe pieluszki mogą na przykład zastąpić kocyk w cieplejsze dni – są lekkie i przewiewne – w sam raz, aby okryć nimi niemowlę podczas drzemki w domu lub w wózku podczas spaceru.

Poza pełnieniem funkcji kocyka, pieluszki tetrowe okażą się pomocne podczas przewijania dziecka (mogą zastąpić matę do przewijania), karmienia (do okrycia mamy i dziecka lub odbicia dziecka po jedzeniu), czy do otulenia niemowlęcia w łóżeczku.

Pieluszki wielorazowe z muślinu o większych rozmiarach (np. 100 x 120 cm lub 120 x 120 cm) znakomicie sprawdzą się w roli otulacza, będąc dla maluszka miękkim i przytulnym kokonem.

Pieluszki tetrowe dla noworodka z najlepszej bawełny

Otulacze dla niemowląt zdecydowanie będą zwiększać komfort maleństwa w sytuacji, kiedy potrzebuje ono ciepłego i miękkiego otulenia. Miły w dotyku materiał sprawi, że poczuje się bezpiecznie, gdy mama będzie go kołysać do snu.

Ale pieluszki muślinowe warto mieć przy sobie nie tylko z powodu usypiania – jako rodzice nie musicie być nawet zwolennikami metody otulania i wówczas odpowiedniejszym dla Was rozwiązaniem będzie wybór śpiworka niemowlęcego, który zapewnia noworodkowi swobodę ruchów. 

Pieluszki wielorazowe sprawdzą się w każdej sytuacji. Warto mieć ich zapas w samochodzie, czy wózku, u dziadków, w torbie i oczywiście w szufladzie.

W Petit dostępne są pieluszki muślinowe wyprodukowane z najwyższej jakości bawełny o różnych rozmiarach. Możecie nabyć je w zestawach lub pojedynczo, w zależności od potrzeb. Szczególnie polecamy wypróbowane przez nas (jako rodziców dwójki) pieluszki muślinowe marki Nobodinoz. Miłym zaskoczeniem związanym z ich użytkowaniem jest fakt, że materiał robi się jeszcze miększy po ich wypraniu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!