Jesteś tutaj:

Łóżeczka niemowlęce

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Łóżeczka dla niemowląt

Jako rodzice chcecie zapewnić swojemu maleństwu wszystko, co najlepsze, nawet jeszcze zanim pojawi się na świecie. Urządzanie pierwszego pokoju dla maluszka, kompletowanie wyprawki i odhaczanie kolejnych etapów zbliżających Was do spotkania z dzieckiem jest niesamowicie ekscytujące! Łóżeczko niemowlęce będzie zapewne jednym z pierwszych mebelków o jakich pomyślicie, gdy przyjdzie pora na zaplanowanie pokoju dla Waszej pociechy. Niech zatem łóżeczko, które wybierzecie będzie takie jak Wasz plan – wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół.

Łóżeczka niemowlęce dostępne w Petit Deko to mebelki o rozmiarach dostosowanych pod materacyki 140 x 70 cm. Nasza oferta to łóżeczka dziecięce białe, ale też w neutralnych odcieniach szarości i kaszmiru, a także naturalnego drewna.

Łóżeczko jest na tyle kompaktowym meblem, że rodzice z powodzeniem mogą go postawić w swojej sypialni (np. dostawiając do łóżka). W późniejszym czasie, przyzwyczajone do spania w swoim łóżeczku niemowlę znacznie łatwiej zniesie adaptację do nowej przestrzeni, gdy zdecydujecie, aby spało w swoim własnym pokoju.

Drewniane łóżeczko dziecięce – mebel na pokolenia

Drewniane łóżeczko dla niemowlęcia to klasyczny mebel do pokoju dziecka, który jest ekologiczny i bezpieczny. Łóżeczka niemowlęce są produkowane z zachowaniem surowych norm bezpieczeństwa. Odstępy pomiędzy szczebelkami powinny być odpowiedniej szerokości, a użyte w wykończeniu mebla farby – bezwonne i niepowodujące alergii.

Drewniane łóżeczko wniesie do pokoju niepowtarzalny klimat. Łóżeczko w naturalnym odcieniu drewna lub białe bez problemu dopasujecie do innych mebli i dodatków, z którymi stworzycie spójny wystrój pokoju. Ponadto, solidnie wykonane meble dla dzieci, takie jak łóżeczka dla niemowląt, nawet jeśli nie będą służyć im do ukończenia szkoły, z pewnością będą mogły być przekazane kolejnym pokoleniom.

Łóżeczko czy kołyska – co lepsze dla niemowlęcia?

Kołyska jest rodzajem łóżeczka niemowlęcego, które zdecydowanie pomoże w usypianiu. Może być używana na przemian z łóżeczkiem drewnianym. Lekkie kołyski rattanowe dostępne w naszym sklepie będziecie mogli przenieść w dogodne dla Was miejsce – do sypialni czy salonu. Wyposażona w wygodny materac kołyska będzie idealnym pierwszym łóżeczkiem dla noworodka. Jest bardzo komfortową opcją dla rodziców, którzy śpią z dzieckiem w sypialni. Płozy kołyski z powodzeniem zastąpią bujanie mamy lub taty, kiedy dziecko się przebudzi, a Wy będziecie mogli pozostać w swoim łóżku.

Czy kołyska jest lepsza od łóżeczka?

Przez pierwsze tygodnie życia maluszka, kołyska wydaje się być idealną opcją, a nawet alternatywą dla łóżeczka. Należy jednak pamiętać, że kołyska nie może już zastępować łóżeczka od czasu, gdy dziecko nauczy się samodzielnie unosić i siadać. Mogłoby wówczas przeważyć kołyskę i z niej wypaść. Wielu rodziców, dla wygody, decyduje się na obie opcje – kołyska służy do usypiania, gdy dziecko jest malutkie. Przydaje się też podczas drzemek w ciągu dnia, gdy mama jest w pobliżu. W ciągu nocy rodzice mogą korzystać z łóżeczka, które w tym wypadku jest najbezpieczniejszym wyborem.

Wybierając mebelki do pokoju malucha postawmy na bezpieczne i trwałe materiały. Zapewnią one wygodę i długi okres użytkowania. Rozsądnie wybrany model łóżeczka lub kołyski posłuży na lata, a przynajmniej do czasu, gdy malec podrośnie. Wówczas przyjdzie Wam się rozglądać za większym łóżkiem.