Jesteś tutaj:

Grzechotki i gryzaki

Wyświetlanie 1–18 z 29 wyników

Grzechotki i gryzaki dla niemowląt

Grzechotki i gryzaki, a najlepiej 2w1 – wszystko, co szeleści i brzęczy będzie pobudzać ciekawość niemowlęcia. Różnorodne kolory i faktury pierwszych zabawek dziecka pozytywnie wpłyną na koordynację ręka-oko, rozwiną zręczność i wyobraźnię. 

W Petit Deko oferujemy wybór różnych grzechotek i gryzaków, które nadają się dla dzieci już od urodzenia. Miękkie i poręczne grzechotki zajmą małe rączki i zachęcą do ćwiczenia odruchu chwytania. Gryzaki niemowlęce wykonane z bezpiecznych materiałów ukoją bolące dziąsła, gdy maluszek zacznie ząbkować.

Grzechotki i gryzaki w naszej ofercie to wiele modeli szeleszczących zabawek przypominających zwierzątka, gwiazdki, tęcze czy warzywa. Gryzaki niemowlęce dostępne w Petit często wykonane są z biokompatybilnego materiału, który jest całkowicie bezpieczny dla dzieci.

Gryzaki chłodzące sprawdzą się u dzieci, którym właśnie zaczęły wyżymać się pierwsze ząbki. Wyposażone w dzwoneczki gwiazdki będą jednocześnie świetną grzechotką – nie tylko ukoją bolące dziąsła, ale i zapewnią rozrywkę.

Miękkie grzechotki sensoryczne o okrągłym kształcie od Little Dutch będą poręczne do pochwycenia przez małe rączki i odkrywania jej faktur. Do zabawy zachęcą też gryzaki silikonowe z grzechotkami w kształcie zwierzątek.

Gryzaki dla niemowląt od Mushie z pewnością zachwycą stylową i niebanalną formą. Gryzaki tęcze, czy gryzaki bransoletki ucieszą mamy, które kochają minimalizm i funkcjonalność, a przy tym chcą mieć pewność, że zabawka, którą ich dziecko będzie brało do buzi jest hipoalergiczna.

Grzechotki i gryzaki to pierwsze zabawki dla noworodka, które już od początku zachęcają do odkrywania otoczenia, rozwijają wyobraźnie i koordynację. Są znakomitym pomysłem na prezent dla niemowlęcia, który z pewnością ucieszy każdego rodzica.

Zapraszamy do naszego sklepu po wybór pięknych i bezpiecznych grzechotek i gryzaków dla niemowląt, które pokocha (nie tylko gryźć) każdy maluch!