Jesteś tutaj:

Szumiące misie

Nic nie znaleziono

Szumiące misie – spokojny sen maluszka

Otoczenie noworodka powinno sprzyjać jego zasypianiu w ciągu nocy. Nie rozpraszać ilością bodźców, ale pomagać w wyciszeniu i komfortowym ułożeniu do snu. Szumiące misie dostępne w naszym sklepie to pluszowe misie i króliczki z lampką, które dzięki kojącym, szumiącym dźwiękom stworzą dla malucha klimat przypominający chwile w brzuchu mamy. Delikatne światło z możliwością regulacji wprowadzi do pokoju atmosferę spokoju, a emitowany szum pomoże maleństwu zasnąć. Przeczytaj czym dla noworodka może być szumiący miś Moonie.

Szumiący miś Moonie

Moonie to nasza rodzima, kreatywna marka, która wprowadziła na rynek doskonałej jakości misie i króliczki szumiące o pięknym designie nawiązującym do klasycznych przytulanek sprzed lat. Szumiący miś Moonie, który jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych stał się bohaterem social mediów. I nie bez powodu zyskał uznanie mam na całym świecie! Moonie to coś więcej niż przytulanka – to lampka nocna, znakomity usypiacz dla noworodków i małych dzieci oraz piękny dodatek do pokoiku, który może służyć niejednemu pokoleniu.

Szumiś Moonie będzie pierwszym, najlepszym przyjacielem Twojej pociechy. Pomoże w tuleniu do snu i przezwycięży nocne lęki. 

W ofercie Petit Deko znajdziecie misie i króliczki Moonie, które wydając naturalne szumy, staną się prawdziwą pomocą dla mamy i taty podczas nocnego usypiania. Szumisie wykonano z certyfikowanej bawełny organicznej, bardzo miękkiej i miłej w dotyku.

Szumiące króliki i misie dla dzieci. Jakie wydają szumy?

Szumisie i króliczki szumiące wydają dźwięk zwany różowym szumem. Różowy szum jest „wygłuszony” i można porównać go do odgłosu padającego za oknem deszczu, gdy jesteśmy wewnątrz. Szumy emitowane przez szumisie to odgłosy natury, które nie zostały wygenerowane komputerowo. Noworodek może dzięki nim zasypiać w znajomym otoczeniu, z odgłosami jakie są mu bliskie, takimi jak bicie serca mamy.

Mechanizm umieszczony wewnątrz szumisia, może wydawać aż 5 rodzajów dźwięków znanych z natury. Do tego można regulować ich głośność – niektóre dzieci będą lepiej zasypiać przy cichszym dźwięku, podczas gdy inne uspokoi głośniejszy szum, który jeszcze lepiej będzie maskował inne, być może rozpraszające, odgłosy otoczenia.

Miś Moonie – szumiąca zabawka, przytulanka i lampka nocna w jednym

Szumiące misie Moonie, tak samo jak króliczki tej marki wyposażone są w wewnętrzną lampkę LED, która może świecić w 7 różnych odcieniach. Lampka jest niewątpliwą zaletą szumisów Moonie. Przede wszystkim pomoże w zaśnięciu dziecku, które może bać się zasypiać przy całkowicie zgaszonym świetle. Będzie też pomocą dla mamy w czasie nocnego karmienia lub przewijania niemowlęcia.

Lampka włącza się automatycznie z szumem, jeśli malec wybudzi się ze snu. Co więcej, inteligentny czujnik płaczu w jaki wyposażone są szumisie, zapamiętuje ostatnie ustawienia szumu i światła. Dzięki temu, rodzic nie musi zmieniać ustawień za każdym razem, gdy szumiś jest potrzebny. A jeśli zdecyduje, że jest taka potrzeba, może uruchomić dziecku kołysankę, która utuli do snu łagodną melodią kalimby.

Zobacz ofertę misiów i króliczków szumiących polskiej marki Moonie dostępnych w Petit. A jeśli podobnie jak nas zachwyca Cię ich ponadczasowy design, króliczki sensoryczne Moonie z pewnością również przypadną Ci do gustu.