Jesteś tutaj:

Karuzele, mobile

Wyświetlanie 1–18 z 19 wyników

Karuzele do łóżeczka i mobile do pokoiku dziecięcego

Dobór odpowiednich akcesoriów do pokoju maluszka ma niebagatelne znaczenie. Nasz niemowlak będzie większość czasu spędzał w łóżeczku, dlatego warto pomyśleć o dostosowanej do niego atrakcji. Takim pomysłem będą wiszące karuzele montowane bezpośrednio nad śpiącym dzieckiem. Jednak funkcji wiszących karuzeli do łóżeczka jest zdecydowanie więcej. Ma ona uspokajać maluszka i pomagać mu zasnąć. Bierze również udział w rozwoju poznawczym niemowlaka. Jak dobrać najlepszą karuzelę lub mobile dla naszego maleństwa?

Rozwojowa karuzela do łóżka dla niemowlęcia

Karuzela do dziecięcego łóżeczka jest rodzajem kręcącej się zabawki, którą umieszcza się bezpośrednio nad śpiącym w posłaniu noworodkiem. Można je zamontować zarówno nad łóżeczkiem, jak i kołyską czy wanienką. Dostępne są również karuzele do łóżeczka turystycznego, dzięki czemu dziecko ma zapewnioną atrakcję na czas podróży.

Umieszczenie karuzeli nad łóżkiem maleństwa pozwala na stymulację układu nerwowego dziecka oraz ćwiczenie wzroku, który maluch skupia na poszczególnych elementach dekoracji. Wybór odpowiedniej karuzeli ma spory wpływ na prawidłowy rozwój dziecka, dlatego dobrym pomysłem będzie zakup karuzeli do łóżeczka kontrastowej, która pomoże dziecku w nauce odróżniania kolorów. Karuzele w pastelowych kolorach pomogą natomiast w szybszym uśpieniu dziecka. Warto jednak pamiętać o zdemontowaniu karuzeli, kiedy dziecko nieco podrośnie, aby nie mogło zerwać wiszących elementów.

Karuzela dla chłopca i dziewczynki

Oferujemy szeroki wybór karuzel zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Karuzele do łóżeczka dla dziewczynki zwykle posiadają zdobienia w jasnych i pastelowych kolorach, które idealnie pasują do wystroju pokoju rosnącej małej księżniczki. Natomiast karuzela dla chłopca ma drobne elementy w formie statków kosmicznych, pajacyków czy samolotów. Można także zakupić uniwersalną karuzelę do łóżeczka – chmurki, gwiazdki, figury geometryczne czy urocze zwierzątka sprawdzą się u każdego niemowlęcia niezależnie od płci. Dobrym wyborem będzie tutaj zakup tradycyjnej, drewnianej karuzeli do łóżeczka. Od lat drewniane zabawki i dekoracje nie wychodzą z mody. Wręcz przeciwnie, ostatnio ponownie zyskują na popularności.

Jeśli poszukujesz karuzeli do powieszenia nad łóżeczkiem dla swojego maluszka, zajrzyj na stronę sklepu Petit Deko. Posiadamy w swojej ofercie różne typy karuzeli nad łóżeczka, w tym również modele drewniane i mobile. Dzięki nim Twój maluszek będzie miał ułatwiony sen, a jego rozwój będzie przebiegał prawidłowo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której znajdziesz również inne dekoracje do pokoju dziecka, m.in.: plakaty, dywaniki, makatki do zawieszenia na ścianach czy namioty tipi.

Sprawdź poszczególne kategorie produktowe i dobierz dodatki, które pomogą Ci urządzić piękny pokoik malucha!