Jesteś tutaj:

Tornistry i plecaki

Nic nie znaleziono

Tornistry i plecaki dla dzieci w Petit Deko

Plecak, w którym maluch schowa potrzebne rzeczy, przyda się w każdym wieku. Wyjazdy z rodzicami, czy codzienne spacery to okazje, na które zazwyczaj zabiera się różne akcesoria. Plecak dla dziecka o odpowiedniej wielkości będzie odpowiedzią na bieżące potrzeby.

Kiedy dziecko pójdzie do przedszkola, kompaktowy tornister z pewnością będzie przydatny. Maluch będzie mógł schować w nim najpotrzebniejsze rzeczy – bidon, chusteczki i zapewne ulubionego misia.

W Petit Deko znajdziecie stylowe i minimalistyczne tornistry i plecaki dla dzieci, które przydadzą się podczas wycieczek jak i do szkoły. W tej kategorii umieściliśmy także piórniki i worki, które przydadzą się, by schować w nich buty lub odzież na zmianę.

Funkcjonalne tornistry holenderskiej marki Fresk, dzięki swoim wzorom i kolorom rozweselą codzienne wyjście do przedszkola. Liczne przegródki i kieszonki z powodzeniem pomieszczą i pomogą posortować przybory szkolne czy zeszyty.

Zobacz kategorię tornistry i plecaki dla dzieci w naszym sklepie i wybierz idealny dla swojej pociechy. W Petit Deko znajdziesz też wiele innych dodatków, akcesoriów, mebelków i zabawek, które pomogą Ci zorganizować przestrzeń dla Twojego malucha.

Serdecznie zapraszamy do Petit!