Jesteś tutaj:

Do ogrodu i na plażę

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Akcesoria niezbędne do ogrodu i na plażę w Petit Deko

Zabawki i akcesoria, które przydadzą się zarówno w ogrodzie, jak i podczas dnia spędzonego na plaży. To, czego mogą potrzebować maluchy, aby umilić sobie czas na świeżym powietrzu, ale też rodzice – kiedy np. przyjdzie im to wszystko poskładać i spakować. W kategorii do ogrodu i na plażę znajdziecie torby plażowe i piknikowe, torby na lunch czy saszetki, które pomogą schować mokre ubranie. Urocze baseny dla dzieci, które okażą się niezastąpione podczas upałów. Kółka do pływania, kapelusze i okulary.

Staraliśmy się, aby ta kategoria była zróżnicowana pod kątem potrzeb zarówno rodziców, jak i ich pociech. Znajdziecie tu wobec tego hamaki i huśtawki dziecięce oraz koce i torby na lunch, które zabierzecie ze sobą na piknik.

Zapraszamy do odwiedzenia działu do ogrodu i na plażę w Petit Deko, jak też pozostałych kategorii w naszym sklepie. Znajdziecie u nas wyjątkowe dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego, niezbędnik wyprawkowy i piękne, drewniane zabawki, które mają pozytywny wpływ na rozwój dzieci.