Jesteś tutaj:

Biurka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Biurka dla dzieci

Odpowiednie biurko w pokoju malucha stworzy idealne miejsce do nauki, rysowania i uwolnienia dziecięcej wyobraźni. Biurka dla dzieci pomogą uporządkować drobne rzeczy, schowają potrzebne akcesoria do zabawy i nauki, a optymalnej wielkości szuflady pomieszczą zeszyty i podręczniki.

Biurka dziecięce dostępne w ofercie Petit Deko to wykonane z drewna meble do przechowywania z szufladami, nadstawkami i sekretarzyki. Zapewnią w pokoiku dodatkową przestrzeń na wszelkie dziecięce skarby. A dzięki nim wszelkie małe przedmioty wreszcie znajdą swoje miejsce.

Nasza oferta to przede wszystkim biurka drewniane, których klasyczne formy z pewnością pozwolą na dopasowanie ich do reszty mebelków w pokoju dziecka. Biurka dla dziewczynek i chłopców z kolekcji polskiej marki Wood Luck Design dopasujesz do szaf, komód czy łóżek. Razem stworzą harmonijne wnętrze o niepowtarzalnym klimacie.

Biurko dla przedszkolaka i ucznia

Biurko to mebel, który przyda się już przedszkolakowi. Dziecko zyska wygodnie miejsce do zabawy, czy rysowania. Funkcjonalne mebelki dla dzieci będą służyć przez lata. Gdy dziecko zacznie chodzić do szkoły, szuflady pomieszczą potrzebne przybory i zeszyty. Duży blat sprawi, że wygodnie będzie przy nim odrabiać lekcje, czytać lub grać na komputerze.

Poznaj ofertę biurek i sekretarzyków dla dzieci i młodzieży Petit Deko. Znajdziesz u nas także inne mebelki oraz mnóstwo dodatków i dekoracji do pokoju dziecka. Urządź z nami idealny pokoik dla swojego malucha!