Jesteś tutaj:

Poduszki dekoracyjne

Wyświetlanie 1–18 z 100 wyników

Poduszki dekoracyjne do pokoju dziecka

Urządzanie pokoju dziecka to nie tylko wybór mebli czy kolorów ścian. Warto także wziąć pod uwagę dobór odpowiednich dodatków i akcesoriów, które stworzą zarówno ciekawe wnętrze, jak i atmosferę przytulności w sypialni naszej pociechy. W tym celu można rozejrzeć się za ciepłymi poduszkami dla dzieci, które poza walorami dekoracyjnymi są także niezwykle funkcjonalne. Jak wybrać idealne poduszki dekoracyjne dla dzieci? Niezależnie od tego, czy szukasz idealnej poduszki do spania czy poduszki przytulanki, znajdziesz ją w Petit!

Poduszki dziecięce – nie tylko dekoracje

Ozdobne poduszki pełnią w pokoju dziecka głównie funkcję dekoracyjną. Pięknie wyglądają, dodając pokoikowi przytulności i tworząc uroczą atmosferę. Można je położyć na łóżeczku dziecka, fotelu, kanapie, pufie lub parapecie – dzięki temu uzyskamy atrakcyjny kącik, w którym będzie można miło usiąść i odpocząć. Jest to rozwiązanie bardzo istotne dla rozwoju dziecka, które potrzebuje przytulnego i bezpiecznego miejsca. 

Poduszki dekoracyjne mogą przybierać najróżniejsze kształty i fasony, m.in., miękkich owoców lub chmurek z różnymi nadrukami. Nie są one jednak wyłącznie dekoracją, ponieważ mogą również służyć jako przytulanki lub poduszki do spania. Warto pamiętać, że muszą być uszyte z bezpiecznych dla dziecka materiałów. 

Poduszki przytulanki dla dzieci

Maskotki i przytulanki są bardzo istotne w życiu dziecka. Wiele dzieci nie potrafi bez nich zasnąć, a często są także powiernikami sekretów i towarzyszami zabaw. Nawet poduszki ozdobne dla dzieci nie będą zatem jedynie dekoracją w sypialni dziecka, a mogą zostać najukochańszą zabawką naszego brzdąca i ułatwić mu zasypianie. Poduszki przytulanki w naszym sklepie to dla przykładu urocze lwy i sarenki lub miękkie i kolorowe planety!

Poduszeczki do pokoju dziecka – ozdoby i zabawki w jednym

Poduszki ozdobne to dekoracja i zabawka jednocześnie. Mogą także posłużyć dzieciom jako poduszki do spania, zwłaszcza jeśli poduszeczka jest w tradycyjnym fasonie i kształcie. Rynek oferuje naprawdę szeroki wybór wśród poduszek dekoracyjnych dla dzieci – przytulanki przybierają kształty m.in. ulubionych bajkowych bohaterów, owoców, chmurek czy zwierzątek. 

Jeśli szukasz idealnej poduszeczki do pokoju dziecka, która ubarwi wnętrze i nada mu przytulnego charakteru, zajrzyj do sklepu Petit Deko. U nas znajdziesz poduszki dla dziecka ozdobne i przytulanki, a także poduszki do spania. Oferujemy również szereg rozmaitych dekoracji do pokoju dziecięcego – m.in. dywaniki, ścienne plakaty w ramkach, drewniane dekoracje czy namioty tipi dla dzieci. Z naszą pomocą zaaranżujesz przytulną sypialnię dla swojej pociechy, która będzie czuła się w tej przestrzeni komfortowo i bezpiecznie.