Jesteś tutaj:
Cena

Regały Montessori

Wyświetlanie 1–18 z 19 wyników

Regały w duchu Montessori

Regały Montessori to wszechstronne mebelki, które będą współgrały z resztą Twojego domu. Niskie regały na książki będą oryginalnym i niezwykle praktycznym uzupełnieniem aranżacji pokoju dziecięcego. A co więcej, pozytywnie wpłyną na kształtowanie poczucia samodzielności i ogólny rozwój malucha.

Regały Montessori z płytkimi półkami wyeksponują ulubione książeczki Twojego dziecka, a ich odpowiednia wysokość pomoże maluchowi zawsze z łatwością po nie sięgnąć. Ustawienie książek (okładką do przodu) ma niebagatelne znaczenie. Ich lepsza widoczność sprawi, że dziecko wykaże większe zaciekawienie tym, co na półce, ale przede wszystkich będzie mogło szybciej znaleźć to, czego szuka.

Biblioteczki Montessori mają optymalną wysokość i otwartą konstrukcję, co ułatwia dziecku dostęp do jego ulubionych rzeczy. Dzięki temu, że książeczki i inne drobne przedmioty są wyeksponowane, maluch spędza mniej czasu na przerzucaniu zabawek w pudełkach i szukaniu czegoś, czym mógłby się zająć.

Ekspozycja zabawek i książeczek w zasięgu ręki ma pozytywny wpływ na budowanie niezależności i wzmacnia koncentrację.

Regały Montessori marki Wood Luck Design są stabilne  i proste w konstrukcji. Minimalistyczne wzornictwo i użycie najlepszej jakości materiałów pięknie dopełniają aranżację w każdym wnętrzu

Uniwersalność mebelków w duchu Montessori, w tym zwłaszcza biblioteczek, polega na tym, że mogą być używane zarówno przez młodsze jak i nieco starsze dzieci. Poza tym wyglądają pięknie nie tylko w pokoju dziecięcym, dlatego postawione nawet w salonie będą pasować do wnętrza wspomagając przy tym wszechstronny rozwój najmłodszych domowników.