Jesteś tutaj:

Regały

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Regały i półki do pokoju dziecka

Dostosowane do wzrostu malucha i solidnie wykonane regały do pokoju dziecka pomogą schować i wyeksponować ulubione skarby naszej pociechy. W naszej ofercie dostępne są regały polskiego producenta Wood Luck Design, które cechuje niezwykłe wzornictwo i jakość wykonania.

Jeśli szukasz do pokoju dziecka regału w stylu Montessori, który może pełnić też rolę biurka, warto zwrócić uwagę na regał finlandzkiej marki Fitwood.

Regały Montessori pozwolą dziecku rozwijać się w swoim tempie oraz zapewnią miejsce do zabawy. Regał w kształcie łuku posiada półki na optymalnej wysokości, dzięki czemu dziecko bez trudu sięgnie po ulubione książeczki. Siedzisko i blat po drugiej stronie zapewni idealne miejsce do artystycznej twórczości czy zabawy.

Zapraszamy na stronę naszego sklepu, w którym znajdziesz wysokiej jakości mebelki oraz  dodatki, dzięki którym stworzysz przytulny i funkcjonalny pokoik dla swojej pociechy. Odkryj piękne dywany, dekoracje ścienne, tapety do pokoju dziecka, pufy i wiele innych elementów wystroju pokoju dziecięcego, które maluch pokocha!