Jesteś tutaj:

Lampy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Lampy do pokoju dziecka

Poza mebelkami i dodatkami dekoracyjnymi, w pokoju dziecka musi znaleźć się odpowiednie oświetlenie. Lampy w pokoiku stworzą przytulną atmosferę i przede wszystkim oświetlą go w ciągu nocy. Oświetlenie sufitowe w pokoju dziecięcym będzie najczęściej źródłem jednej lampy. Postarajmy się o to, aby nie było zbyt rażące a jednocześnie zapewniało dostateczną ilość światła. Małe lampki do kontaktu dla dzieci z kolei stworzą odpowiedni nastrój w nocy i pomogą maluszkowi zasnąć. Możecie spotkać się też z inną nazwą tego rodzaju oświetlenia, jaką jest „lampka typu plug in”.

Lampki nocne będą doskonale uzupełniać wystrój pokoju dziecięcego. Większość noworodków, jak i małych dzieci będzie lepiej zasypiać przy subtelnym oświetleniu, które daje lampka nocna postawiona w pobliżu łóżka.

W Petit Deko znajdziesz oświetlenie nocne dla dzieci, które będzie pełnić także funkcję dekoracyjną. Lampy w postaci zwierzątek, takich jak urocze króliczki czy misie zachwycą malucha swoją bajkową formą, pomogą mu zasnąć i nie bać się ciemności.

Lampki nocne dla dzieci

Lampki nocne do pokoju dziecięcego przydadzą się wieczorem, np. podczas czytania bajek. Rodzice niemowląt docenią za to fakt, że nie trzeba włączać światła głównego podczas wieczornego karmienia lub przewijania.

Odpowiednia lampka nocna w pokoju dziecka powinna być bezpieczna – nie nagrzewać się i nie powodować tym samym ryzyka oparzenia. Wiele lamp do pokoju dziecięcego w naszej ofercie posiada akumulatorki ładowane przez usb. Naładowana lampka zazwyczaj wytrzyma ok. 10 godzin na świeceniu bez kabla.

Aby oświetlenie w pokoju dziecka najlepiej spełniało swoją funkcję, warto wybrać lampy z regulowanym natężeniem światła. Wówczas mocniejsze światło lampki przyda się wieczorem np. podczas opowiadania albo czytania bajek. Gdy dziecko będzie zasypiać, można ustawić lampkę tak, aby jedynie subtelnie oświetlała pokoik.

Lampki nocne do kontaktu – idealne źródło światła w małym pokoiku

Lampki nocne dla dzieci typu plugin, czyli umieszczane bezpośrednio w kontakcie, są doskonałym rozwiązaniem, które oszczędzi przestrzeń w pokoju dziecka. Urocze i niewielkich rozmiarów lampki do kontaktu dla dzieci znajdą zastosowanie także w sypialni rodziców. Są źródłem światła o słabym natężeniu, równomiernie oświetlającym wnętrze. Lampki dla dzieci do kontaktu posiadają zintegrowany czujnik, dzięki któremu lampka świeci tylko wtedy, gdy w pokoju jest ciemno.

Lampki dla dzieci typu plugin nie nagrzewają się, a jak ich nazwa wskazuje – są wtykane bezpośrednio do kontaktu. Wówczas nie trzeba martwić się o ich ładowanie czy pamiętać o zmianie baterii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lampek nocnych dla dzieci w sklepie Petit Deko. W naszej ofercie znajdziecie urocze lampy dziecięce stworzone z bezpiecznego silikonu, w tym kultowe lampy Miffy holenderskiego producenta Mr Maria. W kategorii Lampy posiadamy też urocze lampki do kontaktu marki Filibabba w kształcie baloników oraz projektory światła.

A może szukacie lampki, która będzie pełnić też funkcję usypiacza i pozytywki? Jeśli tak, zerknijcie na kategorię Szumiące misie w naszym sklepie. W ofercie posiadamy misie i króliczki wydające różowy szum, które mogą świecić na różne kolory.