Jesteś tutaj:

Komody

Wyświetlanie jednego wyniku

Komody do pokoju dziecięcego

Komoda to niezastąpiony mebelek w pokoju dziecka. Już na etapie urządzania pokoju dla niemowlaka, warto pomyśleć o miejscu do przechowywania, które posłuży także za blat do przewijania. Komody do pokoju dziecka dostępne w naszej ofercie, to wysokiej jakości meble które mogą zostać doposażone w przewijaki. Wyjątkowe kolekcje mebelków sprawią, że pokój dziecka nabierze charakteru i będzie spełniał wszystkie, niezbędne funkcje.

Komody do pokoju dziecięcego w ofercie naszego sklepu to meble z kilkoma szufladami o standardowej wysokości jak i wysokie komody z kolekcji Babushka od Wood Luck Design. Wysokie komody dla dzieci zapewnią jeszcze więcej miejsca do przechowywania.

Komoda w pokoju dziecka może służyć nie tylko na ubrania. W pokoju niemowlęcym przyda się do też do przechowywania pieluszek czy chusteczek. Dolna szuflada komody może posłużyć do przechowywania zabawek, puzzli czy książeczek, a jej wysokość pozwoli dziecku bez problemu po nie sięgnąć.

Komody do pokoju dziecięcego w Petit Deko posiadają zabezpieczenia przed przewracaniem się. Dzięki temu rodzic może mieć pewność, że dziecko nie zrobi sobie krzywdy, nawet gdy podczas jego nieuwagi wysunie wszystkie szuflady. Wysokiej jakości komody do pokoju dziecka dostępne w naszym sklepie, zapewnią komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli i wyjątkowych dodatków do pokoju dziecięcego Petit Deko.