Jesteś tutaj:

Przewijaki drewniane

Wyświetlanie jednego wyniku

Przewijaki na komodę i łóżeczko

Drewniane przewijaki na komodę lub łóżeczko można montować na meblach, kiedy rodzice potrzebują wygodnego miejsca do przewinięcia swojego maleństwa. Przewijak mocowany jest tymczasowo, dlatego gdy dziecko dorośnie i nie będzie go już potrzebować, wystarczy go zdjąć.

Zarówno przewijak na komodę jak i do łóżeczka będzie miał rozmiar umożliwiający jego montaż do mebla. Główną zaletą drewnianych przewijaków jest to, że nie zabierają dużo miejsca. Zamontowany na komodzie przewijak wciąż zostawia miejsce na inne rzeczy, takie jak na przykład organizery na pieluszki, kremy czy chusteczki. Nie ogranicza dostępu do szuflad, w związku z czym rodzice mają wszystko, czego im potrzeba podczas pielęgnacji.

Przewijaki na komodę i łóżeczko posiadają zabezpieczenia w postaci rantów po bokach. Niemowlę często kręci się i wierci, a dzięki nim jest chronione przed ewentualnym upadkiem.

Przewijaki do łóżeczka

Przewijaki do łóżeczka są nieco głębsze od tych na komodę. Uzależnione jest to przede wszystkim głębokością mebla. To, jaki przewijak sprosta oczekiwaniom rodziców, zależy od nich samych.

Przewijak na łóżeczko pozwala przewinąć dziecko po bezpośrednim wyjęciu z łóżeczka. Miejsce do przechowywania ubranek i niezbędnych w pielęgnacji niemowlęcia akcesoriów może mieścić się w komodzie, która stoi obok albo koszach i organizerach. Przewijak na łóżeczko sprawdzi się także w sytuacji, gdy na komodę nie mamy miejsca w pokoju maluszka, lub dziecko śpi w sypialni rodziców.

Drewniane przewijaki na komodę i łóżeczko dostępne w Petit Deko możecie dopasować do mebelków z tych samych kolekcji. Dla wygody możecie mocować je po prawej lub lewej stronie mebli, co ułatwi codzienną pielęgnację niemowlęcia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W Petit Deko znajdziecie wysokiej jakości mebelki oraz dodatki do pokoju niemowlęcego i dziecięcego, które pomogą Wam urządzić wymarzony pokoik dla swojej pociechy!