Jesteś tutaj:

Leżaczki dla niemowląt

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Leżaczki – bujaczki dla niemowląt

Leżaczek – bujaczek niemowlęcy to mebelek, z którego dziecko będzie korzystać przez pierwsze miesiące życia. Łagodne ruchy kołysania pomogą uspokoić dziecko i utulić do drzemki w ciągu dnia.

Leżaczki dla niemowląt powinny być lekkie, łatwe w obsłudze i przede wszystkim bezpieczne. Będą stanowiły idealne miejsce do odpoczynku, a ich posiadanie z pewnością doceni mama, której niemowlę uwielbia być bujane.

Leżaczek dla niemowlaka – miejsce do odpoczynku, zabawy i ćwiczenia koordynacji

Bujaczki dla niemowląt o ergonomicznym kształcie zapewnią optymalne podparcie pleców i główki noworodka. Dziecko może kołysać się w bujaczku poprzez prowokowane przez siebie ruchy, albo spędzać na nim czas w towarzystwie rodziców.

Jednak, na leżaczku dziecko nie musi tylko odpoczywać lub kołysać się do snu. Leżaczki niemowlęce mogą być wyposażone w pałąki z zawieszkami o różnych kształtach i fakturach, które będą zachęcać dziecko do zabawy. Na przykład, leżaczek niemowlęcy z serii Growing Green zaprojektowano w taki sposób, aby pasował do stojaka edukacyjnego z tej samej serii. Stojak edukacyjny można położyć także na macie urozmaicając dziecku czas spędzony na zabawie.

Zmiana pozycji noworodka jest wskazana, gdy korzystamy z leżaczków – bujaczków. O ile są to akcesoria bardzo przydatne i funkcjonalne, nie zaleca się, aby dzieci spędzały w nich całe godziny. Dodatkowo, upewnijmy się, że producent zapewnia o odpowiednim wyprofilowaniu siedziska. Mebelek przeznaczony dla niemowląt nie powinien, w żadnym wypadku, przyczyniać się do ich późniejszej wady postawy.

Bujaczki dla niemowląt w Petit Deko

Leżaczki – bujaczki niemowlęce w naszej ofercie to serie bujaków Growing Green od Nobodinoz, których projekt powstał we współpracy z francuskim projektantem Markiem Venotem. Leżaczki charakteryzuje niesłychanie lekka struktura i minimalizm formy. Cienkie, ale stabilne płozy bujaczka zapewniają maluszkowi wyjątkowo łagodne bujanie.

Równie solidne i bezpieczne leżaczki marek takich jak Childhome, czy Charlie Crane posiadają stosowne certyfikaty, które świadczą o ich bezpieczeństwie i jakości. Jeśli szukamy dla naszej pociechy idealnego bujaczka, zwróćmy uwagę, czy jest to produkt atestowany. Tylko leżaczek niemowlęcy z certyfikatem zapewni dziecku poprawne ułożenie i wsparcie ciała, a przez to maksimum bezpieczeństwa.