Jesteś tutaj:

Wkładki do wózków

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wkładki do spacerówki w Petit Deko

Wkładka do wózka spacerowego jest akcesorium, która z pewnością go wyróżni! Ale taka wkładka jest też przede wszystkim praktyczna. Dzięki niej, maluch odczuwa większy komfort podczas spacerów, a wózek łatwiej utrzymać w czystości. Wkładki do wózka dostępne w naszym sklepie to uniwersalne modele francusko-hiszpańskiej marki Nobodinoz.

Wkładki z kolekcji Hyde Park charakteryzują ponadczasowe wzory, które znajdziesz również na torbach dla mam z tej samej kolekcji. Dzięki temu, możesz skompletować spójną stylizację, albo stworzyć swój własny zestaw.

Wkładki do wózka – praktyczne i piękne

Produkty od Nobodinoz projektowane są z myślą o tym, aby wszystkie elementy wyprawki, akcesoriów dla niemowląt i rodziców do siebie pasowały. Dzięki temu, możesz mieszać i łączyć różne akcesoria w dowolny sposób.

W naszej ofercie znajdziesz wkładki do wózka, które pasują do wszystkich typów spacerówek. Posiadają 5 otworów na pasy bezpieczeństwa i są wykonane z najwyższej jakości bawełny, z certyfikatem Oeko-Tex.

Bawełniana tkanina we wkładce pełni funkcję higieniczną – dzięki niej, delikatna skóra dziecka nie ma bezpośredniej styczności z poliestrowym pokryciem wózka. Ponadto, gdy wkładka się zabrudzi (co, jak można się domyślić, zdarza się dość często), łatwo jest ją ściągnąć i wyprać w pralce. Wystarczy delikatny cykl, bez wirowania.

Dobrej jakości produkty nie stracą intensywności koloru podczas prania, a wykorzystanie wysokiej jakości materiałów sprawi, że posłużą maluchowi tak długo, jak tego potrzebuje.