Jesteś tutaj:

Tablice kredowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Tablice kredowe dla dzieci

Dzieci uwielbiają zabawki, które pozwolą im uwolnić wodze fantazji i spędzać długie godziny na zaspokajaniu ich kreatywnych potrzeb. Tablice kredowe dla dzieci marki Milin Toys, to urocze tabliczki do rysowania kredą w postaci ulubionych zwierzątek malucha albo pojazdów.

Po tablicach kredowych dziecko może rysować zarówno kredą, jak i mazakiem kredowym, który dostaniecie w każdym sklepie biurowo – papierniczym. Jeśli szukacie dla swojej pociechy większej tablicy kredowej, którą bez problemu przykleicie do ściany polecamy kategorię Tablice magnetyczne w naszym sklepie. Poza tabliczkami kredowymi posiadamy w ofercie tablice magnetyczne, które można przyklejać do każdej suchej i gładkiej powierzchni.

Tablice i tabliczki w zachwycającej stylistyce

Tablice kredowe dla dzieci dostępne w Petit Deko to oryginalne projekty polskiej marki Milin Toys, których urok po prostu zachwyca. Zabawki Milin cechuje prosta, skandynawska kolorystyka i dobór materiałów najwyższej jakości.

Małe tabliczki do rysowania są uwielbiane przez dzieci. Rozwijają nie tylko kreatywność, ale zdolności grafomotoryczne. W późniejszym czasie mają one wpływ np. na zdolność pisania.

Tabliczki kredowe w kształcie uroczych zwierzątek, czy samochodów posiadają wielkość odpowiednią dla małych rączek. Dzieciom w wieku 2 i 3 lat, łatwo je pochwycić i po prostu zacząć tworzyć.

W ofercie posiadamy też tablice kredowe dla dzieci w kształcie kamieniczek. Bardzo starannie wykonane tablice kamieniczki posiadają wygrawerowane kształty. Postawione przy ścianie tworzą niezwykłą dekorację pokoju dziecka, po której dziecko może rysować.

Tabliczki kredowe – zabawa, która rozwija i kształtuje zdolności

Rysowanie to jedna z czynności, którą zaczynają interesować się dzieci jeszcze przed ukończeniem 2 roku życia. Niekiedy rodzice dowiadują się o tym znajdując „dekorację ścienną” w postaci przypadkowej kreski, która powstała z pochwyconego przez ich pociechę długopisu.

Tabliczka kredowa będzie znakomitą zabawką, która zainteresuje już dwulatka. Dziecko może z niej korzystać właściwie zawsze, kiedy tylko ma na to ochotę – w domu, w ogrodzie, a nawet w podróży.

Zabawa kreatywna, taka jak rysowanie po tablicy kredowej, ma bardzo pozytywny wpływ na rozwój zdolności grafomotorycznych. Dziecko kształtuje umiejętność rysowania etapami. Na początku tworzy przypadkowe kreski i zygzaki. Następnie, będzie ćwiczyć rysowanie w poziomie, pionie i ukosie. Rysowanie kształtów geometrycznych, takich jak koła, czy kwadraty opanuje około 3 roku życia.

Zabawki Milin, takie jak tabliczki kredowe uczą i rozwijają! Mała tablica kredowa dla dzieci, po której maluch może rysować jest wspaniałą (a przy tym bardzo prostą) zabawką, która wspomoże grafomotyrykę. Poza tym, taka tablica pozwoli ćwiczyć koncentrację i wyzwoli w maluchu pokłady kreatywności.

Jeśli szukacie dla swojej pociechy mądrej zabawki, która nie wyląduje w kącie po pierwszej zabawie, zachęcamy do poznania oferty naszego sklepu. Oferujemy najlepszej jakości zabawki drewniane i edukacyjne, które zachwycają swoją stylistyką i dają możliwość niekończącej się zabawy!