Edukacyjne i ekologiczne zabawki. Sprawdź nasze propozycje.

Drewniane zabawki edukacyjne to wyjątkowa propozycja dla wszystkich pociech, bez względu na ich wiek i doskonała alternatywa dla wszechobecnego plastiku. 
zabawki little dutch

Ekologiczne zabawki dla dzieci, które wspierają ich rozwój.

Drewniane zabawki edukacyjne to wyjątkowa propozycja dla wszystkich pociech, bez względu na ich wiek i doskonała alternatywa dla wszechobecnego plastiku. 

Jeśli chcesz zapewnić swoim dzieciom doskonałą zabawę, a przy okazji zadbać o ich harmonijny rozwój i bezpieczeństwo oraz o środowisko, w którym żyjemy, wybierz funkcjonalne, drewniane zabawki. 

Nie tylko posłużą one Twojemu dziecku przez długi czas, ale przede wszystkim rozbudzą jego wyobraźnię i kreatywność. Pastelowe, delikatne kolory, doskonale odwzorowane elementy i najwyższa jakość materiałów sprawią, że zarówno Twoje dziecko, jak i Ty pokochacie je już od pierwszego… wyjęcia z pudełka.

Jakie drewniane zabawki edukacyjne wybrać dla poszczególnych grup wiekowych?

drewniana kolejka little dutch
Zabawki Little Dutch charakteryzują subtelne, pastelowe kolory ale przede wszystkim prostota, która pozwala dzieciom uwolnić wyobraźnię!

Ekologiczne zabawki edukacyjne dla dzieci od 0 do 12 miesięcy

Czy wiesz, że możesz wspierać rozwój swojego dziecka już od najmłodszych lat? Warto dbać o jego harmonijny wzrost bez konieczności dostarczania nadmiernych bodźców. Do tego doskonale nadają się ekologiczne zabawki dla niemowląt. 

Drewniane zabawki edukacyjne Little Dutch zostały wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów i mają spokojną, pastelową kolorystykę. Dla najmłodszych polecamy liczydło Little Dutch, dzięki któremu dziecko może doskonalić swoje umiejętności motoryczne oraz poznawać nazwy kolorów.

drewniane zabawki edukacyjne
Zabawki edukacyjne rosną razem z dzieckiem. Na przykład takie liczydło w formie tęczy najpierw może służyć do przerzucania koralików, potem wspomagać naukę liczenia, aż wreszcie stanie na półce i będzie piękną dekoracją dziecięcego pokoju.

Świetnie sprawdzi się również tęcza Little Dutch, czy uroczy pociąg Little Dutch. Little Dutch zabawki dla niemowląt dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: różowej i niebieskiej.

Drewniane zabawki dla dzieci w wieku 1 – 2 lat

Czas po pierwszych urodzinach to moment, kiedy dziecko zaczyna intensywniej poznawać otoczenie. Pojawiają się pierwsze próby stawania i chodzenia na małych stópkach. 

W jaki sposób możesz wspierać swoją pociechę w odkrywaniu wielkiego świata? Niezastąpiony będzie drewniany chodzik edukacyjny Little Dutch. Pozwoli on nie tylko na stabilne podparcie podczas stawiania pierwszych kroków, ale również zapewni świetną zabawę i wesprze rozwój motoryczny małych rączek. 

zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka
Drewniany chodzik edukacyjny od Little Dutch będzie wspomagał naukę chodzenia i utrzymywania równowagi mniej więcej od 12 miesiąca życia – czyli od chwili, w której dziecko poczuje że chce stawiać pierwsze kroki.

Mamy też propozycję dla małych konstruktorów – wózek z klockami Little Dutch. Sprawdzi się jako chodzik, umożliwi wznoszenie pierwszych budowli z klocków i ćwiczenie zdolności poznawczych.

drewniane zabawki edukacyjne little dutch wózek z klockami pchacz
Wózek z klockami jest na tyle stabilny, że może wspierać najmłodszych w nauce chodzenia. Będzie służył dziecku jako pchacz.

Te ekologiczne zabawki dla rocznego dziecka sprawdzą się również jako elegancki i praktyczny prezent na pierwsze urodziny.

Zabawki dla dzieci od 3 roku życia

Dzieci powyżej trzeciego roku życia są bardzo ciekawe otaczającego ich świata. Podglądają i naśladują codzienne życie rodziców i chcą uczestniczyć w czynnościach domowych.

drewniana kuchnia pastelowa little dutch
Kuchnia to idealny prezent dla małych Master Chefów! Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Dzięki swoim własnym mini-mebelkom mogą towarzyszyć rodzicom w codziennych obowiązkach i uczyć się samodzielności.

By wspierać ich fascynację, wybierz odpowiednie zabawki drewniane. Kuchnia dla dzieci Little Dutch będzie świetnym wyborem dla małych kucharzy, zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Zagwarantuje długie godziny zabawy, pobudzi i rozwinie kreatywność. Możesz uzupełnić ten zestaw o drewniane akcesoria do kuchni, np. deskę do krojenia z owocami, zestaw do herbaty lub ekspres do kawy.

drewniana kawiarenka little dutch
Zabawki Little Dutch są wykonane z niezwykłą starannością, z największą dbałością o szczegóły – co widać na załączonym obrazku. Czy patrząc na tę kawiarenkę nie pokusisz się na kawę i ciacho?

Toaletka to propozycja drewnianej zabawki dla dziewczynki, która z pewnością przypadnie do gustu każdej małej damie. Chłopcy natomiast ucieszą się z garażu wielopoziomowego albo drewnianej kolejki. Te drewniane zabawki dla chłopca dają nieograniczone możliwości świetnej zabawy przez długi czas.

Odwiedź nasz sklep w którym znajdziesz jeszcze więcej zabawek edukacyjnych dla małych dzieci.

Wybierając drewniane zabawki dla dzieci, stawiasz na funkcjonalność, ekologiczne rozwiązania i wyróżniający się design, a przede wszystkim na bezpieczeństwo i świetną zabawę swojego malucha.

Udostępnij tę historię: