Mieszkaj z dziećmi, mieszkaj pięknie

wnętrza dla dzieci - nowoczesne, ekologiczne, w duchu Scandi i Montessori

Wnętrza dla dzieci – nowoczesne, ekologiczne, w duchu Scandi i Montessori

Petit Deko to sklep dla dzieci, który powstał z połączenia miłości do pięknych rzeczy, ekologii i funkcjonalnego minimalizmu. Znajdziesz tu wyjątkowe dekoracje do dziecięcego pokoju. Na blogu będziemy dzielić się z Tobą inspiracjami na piękne dziecięce wnętrza, ale nie zabraknie też porad dotyczących tego, jak je urządzić w zgodzie z ideą Montessori. Zrób aromatyczną herbatę, rozsiądź się wygodnie i daj się porwać w podróż do naszego świata.

Ekologia i naturalne materiały

Rodzice często stają przed dylematem, w jaki sposób stworzyć wspierającą przestrzeń dla dziecka, która jednocześnie będzie stylowa, nowoczesna i wolna od wszechobecnego plastiku. Tu z pomocą przychodzą drewniane zabawki i dekoracje w stylu Montessori. W Petit Deko kładziemy duży nacisk na unikatowość produktów, ich jakość i ponadczasowość. Odmieniamy wnętrza w taki sposób, by pobudzały kreatywność i ciekawość świata Twojej pociechy, a jednocześnie były bezpieczne.

Jakie są nasze wartości

Uczciwość

Wobec siebie i wobec klientów. Robimy to, o czym mówimy, a naszym klientom staramy się dostarczać najwyższą jakość obsługi tak, by czuli się odpowiednio zaopiekowani.

Zaufanie

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania dotyczące zakupów i zamówień w naszym sklepie. Liczymy się z Twoją opinią, zarówno w odniesieniu do produktów, jak i samego procesu zakupu. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, nie wahaj się z nami skontaktować.

Etyka

Oferujemy produkty dla dzieci. To wymaga dużej odpowiedzialności, dlatego stawiamy na wysoką jakość i bezpieczeństwo. Zwracamy również uwagę na zrównoważony tok produkcji, w trosce o człowieka i naturę.

Oryginalność

W Petit Deko nie znajdziesz przedmiotów, które są dostępne w popularnych sklepach — sieciówkach. Promujemy unikatowość, a dostępne u nas produkty są często wykonywane ręcznie i z najlepszej jakości naturalnych materiałów. Znajdziesz u nas limitowane produkty, ale również rzeczy produkowane przez topowe, zrównoważone marki europejskie.

Kreatywna zabawa

Stawiamy na zabawki, które wspierają rozwój dziecka już od pierwszych dni. Niektóre z nich rosną razem z dzieckiem i, dzięki swojej funkcjonalności, towarzyszą mu przez kilka kolejnych lat. Wspomagają małą motorykę, zdolności poznawcze, emocjonalne i intelektualne, rozbudzają wyobraźnię i kreatywność, a także pomagają w odkrywaniu świata pełnego tajemnic.

Montessori

Zapewnienie Twojemu dziecku spokojnego rozwoju i przestrzeni ma na nie świetny wpływ. Pozwala na kreatywność i zabawę, ale również pozostawia miejsce na nudę, która pobudza naturalną ciekawość. Uczy samodzielności. Jest to szczególnie ważne w obecnym świecie pełnym bodźców i szybkich zmian. Petit Deko pomaga w stworzeniu przestrzeni, która stanie się dla Twojego dziecka ostoją, w której będzie czuło się bezpiecznie i radośnie.

Dom to miejsce, w którym wszystkim powinno się żyć komfortowo

Głęboko w to wierzymy. Dlatego oferujemy takie zabawki, dekoracje i dodatki do dziecięcych pokoi, które mają za zadanie wspierać ten komfort. Proponujemy przedmioty nie tylko funkcjonalne, ale również ładne i ponadczasowe, które posłużą dziecku przez dłuższy czas.

Nie wiesz, jak urządzić taki pokój? Chętnie Ci w tym pomożemy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu https://petitdeko.pl/, gdzie znajdziesz urocze przedmioty, zabawki i dekoracje do dziecięcego pokoju.
A jeśli nie możesz się zdecydować co wybrać, skorzystaj z oferty projektowej, gdzie wraz z Olą, która jest świetną projektantką stworzymy przyjazną przestrzeń dla Twojej pociechy.

Udostępnij tę historię: